google ads

Google Ads, Youtube reklāmas kampaņas

Pārdodam Labāk ar Google Ads

Mēs esam ļoti pārliecināti par to, ko daram. Mums ir 10+ gadu pieredze ar Google Ads reklāmām – gan lieli starptautiski, gan mazi reģionu uzņēmumi.

Kas ir Google Ads reklāmas?

Google Ads reklāmas pamatā ir reklāmas, kuras jebkurš uzņēmums var izveidot uz sev interesējošu atslēgvārdu meklējumiem Google meklētājā. Papildus tā ir arī iespēja reklamēties Google mājaslapu tīklā (>11 miljoni mājaslapas visā pasaulē), YouTube platformā, Gmail e-pastā un dažādās mobilās aplikācijās. Pamatmodelis Google Ads reklāmām ir maksa par klikšķi – uzņēmējam ir jāmaksā tikai tad, kad uz reklāmu ir veikts klikšķis. Ar Google Ads var veidot gan zīmola atpazīstamības, gan intereses piesaistes, gan reģistrāciju/pārdošanu, gan lojalitātes kampaņas un ir viens no efektīvākajiem reklāmas kanāliem.

Google meklētājs

Reklāmas Google meklētāja pirmajās pozīcijās uz jebkuru svarīgu industrijas atslēgvārdu, ko meklē uzņēmuma klienti

youtube

YouTube

Teksta un video reklāmas YouTube platformā - gan meklēšanas lapās, gan konkrētu kanālu un video lapās

majaslapas

Mājaslapu tīkls

Reklāmas vairāk nekā 11 miljonu lielā mājaslapu tīklā, ieskaitot arī lielākos Latvijas portālus un nišu mājaslapas

Atkārtotā reklāma

Atkārtotas reklāmas mājaslapas apmeklētājiem, esošiem klientiem un potenciāliem pircējiem

aplikācijas

Aplikācijas

Reklāmas Google mobilo aplikāciju tīklā, kurā ir vairāk nekā 1 miljons aplikāciju un 80% Android TOP aplikāciju

e-komercija

E-komercija

Īpaši risinājumi e-komercijas pārstāvjiem - zvanu kampaņas, dinamiskās produktu kampaņas u.c.

Google Ads Komandas Vadītājs
Mārtiņš Grūbe

Mārtiņš Grūbe Google Ads (tolaik Google Adwords) pakalpojumus klientiem sāka realizēt 2011.gadā. Sākumā tās bija nelielas kampaņas, bet pamazām to apjoms un daudzums pieauga.

Mārtiņš veido ilgtermiņa attiecības ar klientiem, kas palīdz labāk izprast biznesu, produktu, tādējādi uzlabojot reklāmas kampaņu atdevi. 

Klienti, kas sadarbojas ar Mārtiņu ilgtermiņā, zina, ka kampaņas tiek vadītas uzmanīgi, lieki neriskējot ar kampaņu budžetiem un katrs jaunievedums tiek ieviests jēgpilni un pamatoti.

Mārtiņš Grūbe ir darbojies gan ar lielbudžeta starptautiskām kampaņām (piemēram, Alpu transfēra pakalpojumi vai globāls auto nomas uzņēmums), gan arī ar nelieliem vietējiem nišas uzņēmumiem. 

Katram klientam individuāla pieeja nevis automatizēta kampaņu vadība ir lielākais Mārtiņa trumpis – nekad līdz galam neuzticēties automatizācijai, visu pārraudzīt un pārliecināties vai konkrēta darbība pietuvina uzņēmuma biznesa mērķiem.

Ar jebkuru klientu sadarbība tiek balstīta uz precīzi izvirzītiem mērķiem – vai tas būtu mājaslapas apmeklējums vai tikai impresijas, vai arī reģistrāciju piesaiste un pārdošanu veicināšana.

Google Ads Piemērs #1

Nozare: Finanses

Mērķis: iegūt pieteikumus jaunam uzņēmumam

Rezultāts: 373 pieteikumi kampaņas periodā ar 17.5% konversijas rādītāju, kampaņas budžets 500 EUR

Google Ads Piemērs #2

Nozare: Izglītība

Mērķis: veicināt pieteikumus apmācībām no mājaslapas

Rezultāts: ar nelielu budžetu 100 EUR apmērā otrajā mēnesī panākti 40+ pieteikumi apmācībām

Google Ads Pakalpojumu Esam Snieguši

Google Ads Cenas

100 EUR/mēn.

 • neliels vietējais bizness
 • retas izmaiņas, līdz 4x mēnesī
 • mikrouzņēmumiem iespējama 50% atlaide kopā ar citiem pakalpojumiem
 • cena bez Google budžeta

150 EUR/mēn.

 • neliels e-komercijas risinājums
 • izmaiņas līdz 2x nedēļā
 • iknedēļas mikroatskaites
 • pilnvērtīga kampaņu struktūra
 • Google budžets līdz 1000 EUR
 • cena bez Google budžeta

10-25% no  budžeta/mēn.

 • liels lokāls vai starptautisks bizness
 • e-komercijas lapas
 • Google atbalsts un BETA risinājumi
 • budžets >1000 EUR

<10% no budžeta/mēn.

 • lieli starptautiski projekti
 • Google budžets virs 10000 EUR
 • Google komandas atbalsts un BETA risinājumi
 • vairākas valodas un valstis

BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi par Google Ads pakalpojumu

Google Ads ir Google reklāmas platforma, kur jebkura juridiska vai fiziska persona var izveidot reklāmas Google meklētājā uz dažādiem atslēgvārdu meklējumiem. Tāpat iespējams reklamēties arī Google mājaslapu tīklā, YouTube video platformā, mobilās aplikācijās, Gmail e-pasta servisā un citur. Google meklētājā par reklāmām ir jāmaksā tikai tad, kad uz tām veikts klikšķis.

Nē. Google Ads reklamēšanās platforma nav nekādā veidā saistīta ar Google dabiskām meklētāja pozīcijām. Lai gan pastāv viedokļi, ka reklamējoties Google, tiek uzlabotas dabiskās pozīcijas, vai arī tieši otrādi tās kļūst vājākas – tās ir tikai un vienīgi sazvērestības teorijas.

Nē, Google Ads platforma nepiedāvā reklamēties konkrētā pozīcijā, taču pieredzējis Google reklāmas speciālists, kurš lieliski pārzina industriju un prasmīgi spēj veikt Google reklāmas kampaņu optimizāciju, ar izsoles cenu manuipulēšanas palīdzību spēj nodrošināt konkrētu vidēju reklāmas pozīciju.

Nē, konkrētu klikšķa cenu Google Ads reklāmās noteikt nevar, bet var noteikt maksimālo klikšķa cenu, ko nekādā gadījumā nedrīkst pārsniegt. Attiecīgi klikšķa cena vienmēr būs atkarīga no reklāmas un Google konta kvalitātes un konkurentu aktivitātes. Bieži vien tā būs zemāka nekā maksimāli noteiktā cena. Tai pat laikā bieži mēdz būt situācijas, kad klikšķa cena attiecīgā industrijā ir ļoti vai pat pārāk augsta.

Jā, šobrīd Google ir atļauts reklamēties uz konkurentu zīmolu atslēgvārdiem. Taču nevar veidot maldinošas reklāmas, izmantojot konkurentu zīmolu nosaukumus reklāmas tekstos un/vai izlikties par konkurentiem. Reklāmas uz konkurentu zīmolu nosaukumiem bieži vien mēdz būt ļoti efektīvas.

Mēdz būt vairāki iemesli, kāpēc nevar redzēt savas reklāmas uz atslēgvārdu meklējumiem – a) pārsniegts dienas budžeta limits un reklāmas vairs netiek rādītas uz visiem meklējumiem, b) ģeogrāfiskā kampaņas mērķēšana atšķiras no lokācijas, kurā veicat meklējumu, c) aģentūra ir optimizējusi kampaņu, lai tā rādās tikai uz efektīvākiem atslēgvārdiem nevis uz visiem industrijas pieejamiem

Scroll to Top
Scroll to Top