Sīkfailu Politika

Par sīkfailu politiku

Šī sīkfailu politika izskaidro, kas ir sīkfaili un kā mēs tos izmantojam. Jums jāizlasa šī politika, lai saprastu, kas ir sīkfaili, kā mēs tos izmantojam, uzzināt sīkfailu tipus, kurus mēs lietojam, t.i. informāciju, ko mēs vācam, izmantojot sīkfailus, un to, kā šī informācija tiek izmantota un kā kontrolēt sīkfailu preferences. Plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam, glabājam un sargājam jūsu personiskos datus drošībā, skatiet mūsu konfidencialitātes politikā.

Jebkurā brīdī varat mainīt vai atsaukt savu piekrišanu no Sīkfailu Politikas mūsu mājaslapā.
Uzziniet vairāk par to, kas mēs esam, kā varat sazināties ar mums un kā mēs apstrādājam personas datus mūsu Privātuma politikā.
Jūsu piekrišana attiecas uz domēnu: marketmenow.eu

Kas ir sīkfaili?

Sīkfaili ir nelieli teksta faili, ko izmanto nelielu informācijas daļu glabāšanai. Sīkfaili tiek saglabāti ierīcē, kad vietne tiek ielādēta pārlūkprogrammā. Šie sīkfaili palīdz mums nodrošināt korektu mājaslapas darbību, pamatfunkcionalitāti, padarīt mājaslapu drošāku, nodrošināt labāku lietotāja pieredzi un izprast vietnes veiktspēju un analizēt, kas un kur ir jāuzlabo.

Kā mēs lietojam sīkfailus?

Kā lielākā daļa tiešsaistes pakalpojumu, mūsu mājaslapa izmanto gan pirmās puses, gan trešās puses sīkfailus vairākiem mērķiem. Pirmās puses sīkfaili ir galvenokārt nepieciešami, lai vietne darbotos pareizi, un tie neapkopo nevienu no jūsu personu identificējošiem datiem.

Mūsu mājaslapā izmantotie trešās puses sīkfaili tiek izmantoti galvenokārt, lai izprastu, kā darbojas vietne, kā jūs mijiedarbojaties ar mūsu mājaslapu, nodrošinot mūsu pakalpojumiem drošību, nodrošinot jums atbilstošas reklāmas, kā arī nodrošinot Jums labāku lietotāja pieredzi un palīdzot paātrināt jūsu turpmāko saziņu ar mūsu mājaslapu.

Kādus sīkfailu veidus mēs izmantojam?

Nepieciešamie: daži sīkfaili ir ļoti svarīgi, lai jūs varētu pilnībā izmantot mūsu mājaslapas funkcionalitāti. Tie ļauj mums uzturēt lietotāju sesijas un novērst jebkādus drošības apdraudējumus. Tie nevāc un neglabā nekādu personisku informāciju. Piemēram, šie sīkfaili ļauj ielogoties Jūsu kontā, pievienot produktus pirkuma grozam un droši iepirkties.

Statistikas: šajos sīkfailos tiek glabāta informācija, piemēram, par tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu, unikālo apmeklētāju skaitu, apmeklētajām tīmekļa vietnes lapām, apmeklējuma avotu utt. Šie dati palīdz mums saprast un analizēt, cik labi mājaslapa darbojas un kur tā ir jāuzlabo.

Mārketinga: mūsu mājaslapā var tikt rādītas reklāmas. Šie sīkfaili tiek izmantoti, lai personalizētu reklāmas, kuras Jums tiek rādītas, lai tās būtu Jūsu interesēm atbilstošas. Šie sīkfaili mums palīdz sekot līdzi šo reklāmas kampaņu efektivitātei.
Šajos sīkfailos saglabāto informāciju var izmantot arī trešās puses reklāmu nodrošinātāji, lai jūsu reklāmas tiktu rādītas arī citās pārlūkprogrammas vietnēs.

Funkcionālie: tie ir sīkfaili, kas palīdz dažām nebūtiskām funkcijām mūsu tīmekļa vietnē. Šīs funkcijas ietver satura, piemēram, video ievietošanu vai mājaslapas satura kopīgošanu sociālo mediju platformās.

Izvēles: šie sīkfaili palīdz saglabāt jūsu iestatījumus un pārlūkošanas izvēles, piemēram, valodas izvēli, lai Jums būtu labāka un efektīvāka pieredze turpmākajos mājaslapas apmeklējumos.

Kā es varu kontrolēt sīkfailu izvēles?

Ja vēlāk pārlūkošanas sesijā izlemjat mainīt savas izvēles, ekrānā varat noklikšķināt uz izvēlni “Privātuma un sīkfailu politika”. Tas vēlreiz parādīs paziņojumu par piekrišanu, ļaujot jums mainīt savas izvēles vai pilnībā atsaukt savu piekrišanu.

Turklāt dažādās pārlūkprogrammās ir pieejamas dažādas metodes kā bloķēt un dzēst mājaslapās izmantotos sīkfailus. Jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai bloķētu/dzēstu sīkfailus. Lai uzzinātu vairāk par sīkfailu pārvaldību un dzēšanu, apmeklējiet wikipedia.org, www.allaboutcookies.org.

Scroll to Top
Scroll to Top