Par MMN

Digitālā Mārketinga Profesionāļi

Uzzini vairāk par mums – kas mēs esam, kāda ir mūsu pieredze, kāda ir MMN pieeja digitālā mārketinga pakalpojumu piedāvājumā un kā mēs redzam potenciālo sadarbību.

Kas ir MMN

Digitālā Mārketinga profesionāļi, kas pamatā piedāvā Google mārketinga pakalpojumus

Mūsu Pieeja

Izvērtējam klienta pašreizējo stāvokli un piedāvājam atbilstošāko risinājumu, arī elastīgu pakalpojumu cenu

Ko Daram?

Mūsu pamats ir Google mārketings (Ads un SEO) – plašāks pakalpojumu klāsts pakalpojumu lapā

Mūsu Vēsture

MMN kompānijas centrs ir bijušie digitālā mārketinga aģentūras Infinitum 8 pārstāvji. MMN vadītājs ir Aigars Armanovs – bijušais “Infinitum 8” līdzveidotājs un līdzīpašnieks, viens no SEO un affiliate (partnermārketinga) pakalpojumu aizsācējiem Latvijā. Galvenais reklāmas speciālists ir viens no vispieredzējušākajiem Google Ads (iepriekš Google Adwords) speciālistiem Latvijā – Mārtiņš Grūbe.

MMN Pakalpojuma Process

Izzināt

Pirms sadarbības maksimāli izzinam projektu – tirgus stāvokli, makro/mikroietekmi, konkurentus, jau paveikto un citas detaļas.

Izstrādāt

Pēc informācijas apkopošanas izstrādājam savu redzējumu un piedāvājumu, bieži vien arī stratēģisku, kas sniedz klientam vērtību.

Pielāgot

Esam elastīgi, pielāgojamies pakalpojumu ieviešanas plāna, pakalpojuma cenu “trepju” izstrādē atkarībā no klienta situācijas.

Realizēt

Realizējam plānu atbildīgi un vienmēr darbību balstam uz konkrētiem sasniedzamiem mērķiem – vai tie būtu klikšķi vai pārdošanas.

Uzlabot

Kampaņu rezultātus nekavējoties analizējam un pieņemam lēmumus par uzlabojumiem, jebkurai izmaiņai ir konkrēts mērķis.

Piegādāt

Mārketinga industrijā neviens nespēj garantēt rezultātu. Garantēt varam tiekšanos uz mērķiem, ko pārsvarā tomēr sasniedzam.

Kāpēc Izvēlēties MMN?

Mūsu trumpis ir mārketinga pieredze jau kopš 2005.gada, esam strādājuši gan ar milzīgiem globāliem projektiem, gan arī nelieliem lokāliem uzņēmumiem.

Vienā galā mums ir lokālie klienti, kas mēnesī maksā 50 EUR par vienu Google Ads pakalpojumu, otrā – investīciju projekts ar ieguldītām 100+ stundām mēnesī. Deram ikvienam!

Mums patīk izmantot tehnoloģijas. Piemēram, klients var ar mums komunicēt Whatsapp aplikācijā vai Facebook “mesendžerī”. Esam gatavi reaģēt uz ārkārtas situācijām arī brīvdienās un svētku dienās.

Jebkuru projektu vismaz reizi mēnesī (patiesībā biežāk) virsuzrauga galvenie speciālisti. Tādējādi tiek izslēgta iespēja, ka projektā tiek  pieļautas būtiskas problēmas.

Sadarbību uzsākam ar datu sistēmas sakārtošanu. Tāpēc Google Analytics ir mūsu labākais draugs. Jebkurā kampaņā ir vismaz viens mērķis/KPI (mēdz būt vairāki) un rezultātu analīze balstās uz šādiem mērķiem.

Mums patīk ilgtermiņa sadarbības, tāpēc kontu izveides, auditu un citu tamlīdzīgu vienreizēju pakalpojumu izmaksas cenšamies iekļaut jau ikmēneša maksā. Taču esam gatavi arī citiem risinājumiem.

+
Kampaņas
projects-icon.png
+
Klienti
heart-icon.png
M+ eur
Klientu Pārdošanas
cart
+
Gadu Pieredze
award-icon-free-img.png
Scroll to Top
Scroll to Top