Privātuma Politika

Pēdējo reizi atjaunota [2020.gada 3.maijs]

IEVADS

Marketmenow.eu (“mēs” vai “mūs”, vai “mūsu”) ciena mūsu lietotāju (“lietotājs” vai “Jūs”) privātumu. Šajā Privātuma Politikā ir paskaidrots, kā mēs apkopojam, izmantojam, izpaužam un aizsargājam Jūsu informāciju, kad apmeklējat mūsu mājaslapu marketmenow.eu, tostarp jebkuru citu multivides formu, mediju kanālu, mobilo vietni vai ar to saistītu vai savienotu mobilo lietojumprogrammu (kopā — “Vietne”). Uzmanīgi izlasiet šo Privātuma Politiku. Ja nepiekrītat šīs Privātuma Politikas noteikumiem, lūdzu nepievienojieties šai vietnei.

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā un jebkāda iemesla dēļ veikt izmaiņas šajā Privātuma Politikā. Mēs brīdināsim jūs par visām izmaiņām, atjauninot šīs privātuma politikas datumu “Pēdējo reizi atjaunota”. Jebkuras izmaiņas vai modifikācijas stājas spēkā tūlīt pēc atjauninātās Privātuma Politikas publicēšanas vietnē, un jūs atsakāties no tiesībām saņemt īpašu paziņojumu par katru šādu izmaiņu vai modifikāciju.

Jūs tiekat aicināts periodiski pārskatīt šo Privātuma Politiku, lai saņemtu informāciju par atjauninājumiem. Tiks uzskatīts, ka esat informēts, tiekat pakļauts un tiks uzskatīts, ka esat piekritis jebkuras pārskatītās Privātuma Politikas izmaiņām, turpinot izmantot šo vietni pēc dienas, kad šāda pārskatītā Privātuma Politika ir publicēta.

INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA

Mēs varam iegūt informāciju par jums dažādos veidos. Vietnē var tikt apkopota šāda informācija:

Personīgie Dati

Personu identificējoša informācija, piemēram, jūsu vārds, adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs un demogrāfiskā informācija, piemēram, jūsu vecums, dzimums, pilsēta un intereses, ko jūs mums brīvprātīgi sniedzat, kad reģistrējaties mūsu Vietnē vai, ja izvēlaties piedalīties dažādās ar vietni saistītās darbībās, piemēram, tiešsaistes tērzēšana un ziņojumu dēļi, materiālu lejupielāde, pieteikšanās bezmaksas bonusiem. Jums nav pienākums sniegt mums jebkāda veida personisko informāciju, tomēr jūsu atteikšanās to darīt var liegt jums izmantot noteiktas vietnes iespējas.

Atvasinātie Dati

Informācija, ko mūsu serveri iegūst automātiski, kad piekļūstat vietnei, piemēram, jūsu IP adrese, pārlūkprogrammas tips, operētājsistēma, piekļuves laiki un lapas, ko esat skatījis tieši pirms un pēc piekļūšanas vietnei.

Finansiālie Dati

Finanšu informācija, piemēram, dati, kas saistīti ar jūsu maksājuma veidu (piemēram, derīgs kredītkartes numurs, kartes nosaukums, derīguma termiņš), ko mēs varam apkopot, kad iegādājaties, pasūtāt, atgriežat, apmaināties vai pieprasāt informāciju par mūsu pakalpojumiem no vietnes. [Mēs glabājam tikai ļoti ierobežotu, ja vispār jebkādu finanšu informāciju, ko mēs ievācam. Pretējā gadījumā visu finanšu informāciju glabā mūsu maksājumu procesori, [PayPal,] [Stripe,] [citi] un jūs tiekat aicināts pārskatīt viņu konfidencialitātes politiku un tieši sazināties ar viņiem, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem.

Mobilās Ierīces Dati

Ierīces informācija, piemēram, mobilās ierīces ID, modelis un ražotājs, kā arī informācija par ierīces atrašanās vietu, ja tai piekļūstat no mobilās ierīces.

Trešās Puses Dati

Informācija no trešām pusēm, piemēram, personiskā informācija vai tīkla draugi, ja savu kontu pievienojat trešajai pusei un piešķirat vietnei atļauju piekļūt šai informācijai.

Dati No Konkursiem, Izlozēm un Aptaujām

Personiskā un cita informācija, ko jūs varat sniegt, piedaloties konkursos un/vai atbildot uz aptaujām.

Pašpiegādes Paziņojumi

Mēs varam lūgt nosūtīt jums pašpiegādes paziņojumus par jūsu kontu, pakalpojumu vai lietojumprogrammu. Ja vēlaties atteikties saņemt šāda veida komunikāciju, varat tos izslēgt ierīces iestatījumos.

JŪSU INFORMĀCIJAS LIETOŠANA

Precīza informācija par jums ļauj nodrošināt jums raitu, efektīvu un pielāgotu pieredzi. Konkrēti, mēs varam izmantot informāciju, kas par jums savākta, izmantojot vietni, lai:

 • Vadīt akcijas, reklāmas kampaņas un konkursus.
 • Palīdzēt tiesībsargājošām iestādēm un reaģēt uz pavēsti.
 • Apkopot anonīmus statistikas datus un analīzi, lai tos izmantotu iekšēji vai kopā ar trešām personām.
 • Izveidot un pārvaldīt jūsu kontu.
 • Sniegt jums mērķētu reklamēšanu, kuponus, paziņojumus un citu informāciju par akcijām un vietni.
 • Nosūtīt jums e-pasta ziņojumus par jūsu kontu vai pasūtījumu.
 • Iespējot saziņu starp lietotājiem.
 • Izpildīt un pārvaldīt pirkumus, pasūtījumus, maksājumus un citas darbības, kas saistītas ar vietni.
 • Ģenerēt personisko profilu par jums, lai turpmākos vietnes apmeklējumus padarītu personalizētākus.
 • Palielināt vietnes efektivitāti un darbību.
 • Pārraudzīt un analizēt lietošanu un tendences, lai uzlabotu jūsu pieredzi saskarsmē ar vietni.
 • Paziņot par vietnes atjauninājumiem.
 • Piedāvāt jums jaunus produktus, pakalpojumus un/vai ieteikumus.
 • Pēc vajadzības veikt citas biznesa darbības.
 • Novērst krāpnieciskus darījumus, monitorēt krāpniecisku rīcību un aizsargāt pret noziedzīgām darbībām.
 • Apstrādāt maksājumus un kompensācijas.
 • Pieprasīt atsauksmes un sazināties ar jums par vietnes lietošanu.
 • Atrisināt strīdus un novērst problēmas.
 • Atbildēt uz produktu un klientu apkalpošanas pieprasījumiem.
 • Nosūtīt jums ziņu vēstuli.
 • Lūgt atbalstu vietnei.

INFORMĀCIJAS ATKLĀŠANA

Mēs varam dalīties ar informāciju, kas par jums ir savākta noteiktās situācijās. Jūsu informācija var tikt izpausta šādi:

Ar Likumu vai lai Aizsargātu Tiesības

Ja mēs uzskatām, ka informācijas izplatīšana par jums ir nepieciešama, lai reaģētu uz tiesas procesu, izmeklētu vai novērstu iespējamos mūsu politikas pārkāpumus vai aizsargātu citu personu tiesības, īpašumu un drošību, mēs varam dalīties ar jūsu informāciju tiktāl, cik to atļauj vai prasa jebkurš piemērojamais likums, likums vai regulējums. Tas ietver informācijas apmaiņu ar citām iestādēm par aizsardzību pret krāpšanu un kredītrisku samazināšanu.

Trešās Puses Pakalpojumu Sniedzēji

Mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar trešajām pusēm, kas sniedz pakalpojumus mums vai mūsu vārdā, ieskaitot maksājumu apstrādi, datu analīzi, e-pastu piegādi, vietnes uzturēšanas pakalpojumus, klientu apkalpošanu un mārketinga palīdzību.

Mārketinga Komunikācijas

Ar jūsu piekrišanu vai ar iespēju atsaukt piekrišanu mēs varam dalīties jūsu informācijā ar trešajām personām mārketinga nolūkos, kā to atļauj likums.

Mijiedarbība ar Citiem Lietotājiem

Ja mijiedarbojaties ar citiem vietnes lietotājiem, šie lietotāji var redzēt jūsu vārdu, profila fotoattēlu un jūsu darbības aprakstus, ieskaitot uzaicinājumu sūtīšanu citiem lietotājiem, tērzēšanu ar citiem lietotājiem, ar “patīk” atzīmētās ziņas, komentārus, sekojot blogiem.

Tiešsaistes Publikācijas

Kad vietnē publicējat komentārus, atsauksmes vai citu saturu, jūsu ziņas var skatīt visi lietotāji, un tās pastāvīgi var tikt publiski izplatītas ārpus vietnes.

Trešās Puses Reklamētāji

Mēs varam izmantot trešo pušu reklamēšanas uzņēmumus, lai rādītu reklāmas, kad apmeklējat vietni. Šie uzņēmumi var izmantot informāciju par jūsu apmeklējumiem vietnē un citās vietnēs, kas ir iekļautas tīmekļa sīkfailos, lai sniegtu reklāmas par jums interesējošām precēm un pakalpojumiem.

Izplatītāji

Mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar mūsu izplatītājiem, un tādā gadījumā šiem izplatītājiem būs jāievēro šī Privātuma Politika. Izplatītāji var būt mūsu mātesuzņēmums un visi meitas uzņēmumi, kopuzņēmuma partneri vai citi uzņēmumi, kurus mēs kontrolējam vai kurus mēs kopīgi kontrolējam.

Biznesa Partneri

Mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar saviem biznesa partneriem, lai piedāvātu jums noteiktus produktus, pakalpojumus vai reklāmas.

Citas Trešās Puses

Mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar reklāmdevējiem un ieguldītājiem, lai veiktu vispārēju biznesa analīzi. Mēs drīkstam arī dalīties ar jūsu informāciju ar trešām pusēm mārketinga nolūkos, ciktāl to pieļauj likums.

Pārdošana vai Bankrots

Ja mēs reorganizējam vai pārdodam visus savus aktīvus vai daļu no tiem, tos apvienojam vai tos iegādājas cits uzņēmums, mēs varam nodot jūsu informāciju uzņēmumam, kas ir tiesību pārņēmējs. Ja mēs beigsim darbību vai nonāksim bankrotā, jūsu informācija būs aktīvs, ko pārsūtījusi vai ieguvusi trešā puse. Jūs apzināties, ka šāda nodošana var notikt un ka tiesību pārņēmējs var atteikties pildīt saistības, ko mēs uzņēmāmies šajā Privātuma Politikā.

Mēs neesam atbildīgi par to trešo personu rīcību, ar kurām jūs koplietojat personiskus vai sensitīvus datus, un mums nav pilnvaru pārvaldīt vai kontrolēt trešo pušu lūgumus. Ja vairs nevēlaties saņemt saraksti, e-pasta ziņojumus vai citus paziņojumus no trešām pusēm, jūs esat atbildīgs par tiešu sazināšanos ar trešo personu.

IZSEKOŠANAS TEHNOLOĢIJAS

Sīkfaili un Tīmekļa Signāli

Mēs varam vietnē izmantot sīkfailus, tīmekļa signālus, izsekošanas pikseļus un citas izsekošanas tehnoloģijas, lai palīdzētu pielāgot vietni un uzlabot jūsu pieredzi. Lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkfailus, lūdzu, skatiet mūsu vietnē publicēto Sīkfailu Politiku, kas ir iekļauta šajā Privātuma Politikā. Izmantojot vietni, jūs piekrītat, ka jums ir saistoša mūsu Sīkfailu Politika.

Interneta Reklamēšana

Papildus mēs varam izmantot trešo pušu programmatūru, lai vietnē rādītu reklāmas, ieviestu e-pasta mārketinga kampaņas un pārvaldītu citas interaktīvas mārketinga iniciatīvas. Šī trešās puses programmatūra var izmantot sīkfailus vai līdzīgu izsekošanas tehnoloģiju, lai palīdzētu pārvaldīt un optimizēt jūsu tiešsaistes pieredzi ar mums. Lai iegūtu papildus informāciju par to, kā atteikties no interešu reklāmām, apmeklējiet vietni Network Advertising Initiative Opt-Out Tool vai Digital Advertising Alliance Opt-Out Tool.

Vietnes Analītika

Mēs varam sadarboties arī ar atsevišķiem trešās puses piegādātājiem, piemēram, [Clicktale,] [Clicky,] [Cloudfare,] [Crazy Egg,] [Google Analytics,] un citi], lai vietnē ļautu izsekot tehnoloģijām un atkārtota mārketinga pakalpojumiem, izmantojot pirmās puses sīkfailus un trešās puses sīkfailus, lai cita starpā analizētu un izsekotu lietotāju vietnes lietošanas pieredzi, noteiktu noteikta satura popularitāti un labāk izprastu tiešsaistes darbības. Piekļūstot vietnei, jūs piekrītat, ka šie trešās puses pakalpojumu sniedzēji vāc un izmanto jūsu informāciju. Jūs tiekat aicināts pārskatīt viņu konfidencialitātes politiku un tieši sazināties ar viņiem, lai saņemtu atbildes uz jūsu jautājumiem. Mēs nenododam šo trešo pušu piegādātājiem personisko informāciju. Tomēr, ja nevēlaties, lai informāciju apkopotu un izmantotu izsekošanas tehnoloģijas, varat apmeklēt trešās puses piegādātāju vai Network Advertising Initiative Opt-Out Tool vai Digital Advertising Alliance Opt-Out Tool.

Jāņem vērā, ka, iegūstot jaunu datoru, instalējot jaunu pārlūkprogrammu, atjauninot esošu pārlūkprogrammu vai dzēšot vai citādi mainot pārlūkprogrammas sīkfailu failus, var tikt dzēsti arī noteikti atteikšanās sīkfaili, spraudņi vai iestatījumi.

TREŠO PUŠU TĪMEKĻA VIETNES

Vietnē var būt saites uz trešo pušu tīmekļa vietnēm un lietojumprogrammām, ieskaitot reklāmas un ārējos pakalpojumus, kas nav saistīti ar mums. Kad esat izmantojis šīs saites, lai izietu no vietnes, šī Privātuma Politika neattiecas uz informāciju, ko sniedzat šīm trešām pusēm, un mēs nevaram garantēt jūsu informācijas drošību un konfidencialitāti. Pirms kādas trešās puses tīmekļa vietnes apmeklēšanas un informācijas sniegšanas jums ir jāinformē par tās trešās puses konfidencialitātes politiku un praksi (ja tāda ir), kura ir atbildīga par šo tīmekļa vietni, un jāveic nepieciešamie pasākumi, lai pēc saviem ieskatiem aizsargātu jūsu informācijas konfidencialitāti. Mēs neatbildam par satura vai privātuma un drošības praksi un politikām, ko izmanto trešās puses, ieskaitot citas vietnes, pakalpojumus vai lietojumprogrammas, kas var būt saistītas ar vietni vai no tās.

JŪSU INFORMĀCIJAS DROŠĪBA

Lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, mēs izmantojam administratīvos, tehniskos un fiziskos drošības pasākumus. Lai gan mēs esam veikuši saprātīgus pasākumus, lai nodrošinātu jūsu sniegtās personiskās informācijas drošību, lūdzu, ņemiet vērā, ka, neskatoties uz mūsu pūlēm, nekādi drošības pasākumi nav ideāli vai nepārskatāmi un neviena datu pārraides metode nevar tikt garantēta pret pārtveršanu vai cita veida ļaunprātīgu izmantošanu. Jebkāda tiešsaistē atklāta informācija ir neaizsargāta pret neautorizētu personu veiktu pārtveršanu un ļaunprātīgu izmantošanu. Tāpēc mēs nevaram garantēt pilnīgu drošību, ja jūs sniedzat personisku informāciju.

POLITIKA BĒRNIEM

Mēs apzināti nepieprasām informāciju no bērniem, kas ir jaunāki par 13 gadiem, vai netirgojam to bērniem, kuri ir jaunāki par 13 gadiem. Ja jums ir zināmi dati, kurus esam apkopojuši no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju.

DO-NOT-TRACK IESPĒJU PĀRVALDE

Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu un dažu mobilo operētājsistēmu ietver funkciju Nesekot/Do Not Track (“DNT”) vai iestatījumu, ko varat aktivizēt, lai brīdinātu par savu konfidencialitātes izvēli, lai dati par jūsu tiešsaistes pārlūkošanas darbībām netiktu pārraudzīti un apkopoti. Nav pabeigts vienots tehnoloģijas standarts DNT signālu atpazīšanai un ieviešanai. Tādējādi mēs pašlaik neatbildam uz DNT pārlūka signāliem vai kādu citu mehānismu, kas automātiski paziņo par jūsu izvēli netikt izsekotam tiešsaistē. Ja ir pieņemts standarts izsekošanai tiešsaistē, kas mums turpmāk būs jāievēro, mēs informēsim jūs par šo praksi šīs Privātuma Politikas pārskatītajā versijā.

IESPĒJAS SAISTĪBĀ AR JŪSU INFORMĀCIJU

Konta Informācija

Jebkurā laikā varat pārskatīt vai mainīt savā kontā esošo informāciju vai pārtraukt konta darbību:

 • Pieteikšanās konta iestatījumos un konta atjaunināšana
 • Sazinoties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju

Pēc jūsu pieprasījuma pārtraukt konta darbību mēs deaktivizēsim vai izdzēsīsim jūsu kontu un informāciju no mūsu aktīvajām datu bāzēm. Tomēr mūsu failos var tikt saglabāta daļa informācijas, lai novērstu krāpšanu, novērstu problēmas, palīdzētu veikt izmeklēšanu, ieviestu mūsu lietošanas noteikumus un/vai izpildītu juridiskās prasības.

E-pasta Ziņojumi un Saziņa

Ja no mums vairs nevēlaties saņemt korespondenci, e-pasta ziņojumus vai citus paziņojumus, varat atteikties:

 • Preferenču atzīmēšana brīdī, kad reģistrējat kontu vietnē
 • Reģistrējoties konta iestatījumos un ar preferenču atjaunināšanas palīdzību.
 • Sazinoties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju

Ja vairs nevēlaties saņemt saraksti, e-pasta ziņojumus vai citus paziņojumus no trešām pusēm, jūs esat atbildīgs par tiešu sazināšanos ar trešo personu.

SAZINIETIES AR MUMS

Ja jums ir jautājumi vai komentāri par šo konfidencialitātes politiku, lūdzu, sazinieties ar mums:

MarketMeNow.eu

E.Birznieka-Upīša iela 21

Latvija, Rīga, LV-1010

Tālrunis: +371 27700655

E-pasts: [email protected]

Scroll to Top
Scroll to Top