seo

Google Optimizācija jeb SEO pakalpojums

Uzlabojam Google Pozīcijas

Mēs esam ļoti pārliecināti par to, ko daram. Mums ir 10+ gadu pieredze mājaslapu SEO optimizācijā Google meklētājam.

Kas ir Google Optimizācija jeb SEO pakalpojumi?

SEO pakalpojumi jeb mājaslapas Google optimizācija (no angļu valodas – Search Engine Optimization) ir pasākumu komplekss ar mērķi paaugstināt mājaslapas dabiskās pozīcijas Google meklētājā. Atšķirībā no Google Ads reklāmām, par klikšķiem no dabiskā apmeklējuma nav jāmaksā, tāpēc ilgtermiņā Google/SEO optimizācija ir viens no visizdevīgākajiem digitālā mārketinga kanāliem. SEO pakalpojumi ne tikai uzlabo pārdošanas efektivitāti, bet arī veicina zīmola atpazīstamību un palielina uzticību zīmolam. 

SEO Plāns

Sākotnēji novērtējam mājaslapu, tirgu, potenciālu, pašreizējo stāvokli, pēc tā izveidojam piemērotāko darba plānu.

SEO Audits

Mēs nepārdodam SEO auditus, savu klientu projektus auditējam visās jomās nepārtraukti, visas sadarbības gaitā.

Saturs

Gatavojam saturu vai izmantojam Jūsu radīto saturu mājaslapas pozīciju stiprināšanai. Saturs ir viena no būtiskākām SEO sastāvdaļām.

Google Pozīcijas

Veicot ārējo saišu ģenerēšanas darbības ārpus mājaslapas, paaugstinam Google pozīcijas uz Jums svarīgiem atslēgvārdiem.

Sadarbība

Pārskatāmas un viegli saprotamas atskaites, ko varam pielāgot klientu vajadzībām, padara mūsu sadarbību maksimāli caurspīdīgu.

Konsultācijas

Sadarbības laikā esam gatavi konsultēt klientus jebkādos jautājumos, kas skar SEO - tehniski un stratēģiski padomi.

Google SEO Optimizācijas Komandas Vadītājs
Aigars Armanovs

Aigars Armanovs

Aigars Armanovs pats ar Google SEO Optimizāciju sācis nodarboties tālajā 2008.gadā, kad sācis veidot dažādus privātus interneta projektus. 

Vēlāk pievienojies jaunizveidotai digitālā mārketinga aģentūrai Infinitum 8, kas laika gaitā kļuva par vadošo SEO pakalpojumu aģentūru Latvijā.

Aigars Armanovs bija viens no pirmajiem speciālistiem Latvijā, kas realizēja SEO Google pakalpojumu arī lieliem Latvijas uzņēmumiem, kā TET (tobrīd Lattelecom), dažādi finanšu uzņēmumi, tais skaitā bankas, e-komercijas milzis, 220.lv un citi. 

Tas bija laikā, kad daudzi uzņēmumi SEO optimizācijas spēkam neticēja. Šodien tikai retais nesaprot Google optimizācijas iespējas. 

Jebkurš Google optimizācijas klients ir stingrā Aigara virsuzraudzībā, ar lielu daļu no klientiem Aigars komunicē personīgi, vadot projektus.

Google Optimizācijas Piemērs #1

Nozare: Finanses

Mērķis: iegūt reģistrācijas

Rezultāts: 1409 reģistrācijas 9 mēnešu laikā ar augstu vērtību

SEO Pakalpojumi Piemērs #2

Nozare: E-komercija

Mērķis: palielināt tirgus daļu un ienākumus

Rezultāts: lai gan apmeklējums gada laikā izaudzis tikai par 14%, apgrozījuma izaugsme ir gandrīz 60%, pateicoties efektīvākai atslēgvārdu optimizācijai

SEO Pakalpojumi Jau Ir Sniegti:

Google Optimizācija [SEO Pakalpojumi] Cenas

350 EUR/mēn.

 • neliels un/vai jauns bizness
 • līdz 25 atslēgvārdi
 • pilnvērtīgs SEO pakalpojums ar detalizētām ikmēneša atskaitēm

500 EUR/mēn.

 • lokāls bizness ar ambīcijām uz TOP rezultātiem
 • nelielas vai jaunas e-komercijas lapas
 • līdz 50 atslēgvārdi

1000 EUR/mēn.

 • liels lokāls vai starptautisks bizness
 • e-komercijas lapas
 • līdz 100 atslēgvārdi

Vienojamies

 • komplicēti risinājumi
 • vairākas mājaslapas
 • vairākas valodas/valstis
 • PBN tīkli

BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi par Google optimizācijas SEO pakalpojumiem

SEO pakalpojumi ir pasākumu komplekss, kas tiek veikst ar mērķi paaugstināt mājaslapas pozīcijas meklētājos kā Google pēc atbilstošiem atslēgvārdu meklējumiem. Pasākumi sevī ietver tehniskas izmaiņas mājaslapā, mājaslapas iekšējā satura izveide, iekšējo saišu izveide, ārējā satura publicēšana un saišu izveide uz mājaslapu.

Dažādas digitālā mārketinga aģentūras piedāvā dažādus Google optimizācijas izcenojumus. Kvalitatīvs SEO pakalpojums maksā vismaz 250-500 EUR mēnesī, augstas konkurences un pieprasītās nišās SEO pakalpojums var pārsniegt vairākus tūkstošus EUR mēnesī.

SEO audits ir mājaslapas tehnisko faktoru, tās draudzīguma meklētājiem un pašreizējo Google pozīciju analīze, kā rezultātā tiek izvirzīti uzdevumi, kas jāpaveic, lai uzlabotu mājaslapas pozīcijas meklētājos. SEO audita cena atkarīga no apskatāmo faktoru daudzuma un analīzes dziļuma, vidēji tas var būt 250-1000 EUR, ļoti apjomīgām e-komercijas lapām vairāk. Vairākas aģentūras, arī MMN izvēlas SEO auditu iekļaut pakalpojuma cenā.

SEO joprojām ir viens no efektīvākajiem digitālā mārketinga kanāliem, jo jāmaksā ir aģentūrai ikmēneša maksa, bet nav jāmaksā par katru klikšķi un parasti sasniegtais rezultāts paliek spēkā uz ilgiem gadiem, neatkarīgi no tā, vai tiek turpināta sadarbība ar SEO aģentūru.

Izvēloties SEO aģentūru ir svarīgi zināt tās pieeju optimizācijas darbā, jo bieži vien ir iespējams sasniegt nedabiski ātru rezultātu ar neatļautiem paņēmieniem, kas mājaslapai ilgtermiņā var nodarīt ļaunumu. Ir jāsalīdzina vairāku aģentūru piedāvājumi, jo tirgū ir sastopamas arī neadekvāti cenu piedāvājumi, bet konkrētu rezultātu SEO pakalpojumā garantēt nevar neviena aģentūra.

Scroll to Top
Scroll to Top