MMN Pakalpojumi

Digitālais Mārketings - ko piedāvā MMN

Spējam un šobrīd ar digitālo mārketingu palīdzam dažāda mēroga uzņēmumiem. Esam izveidojuši sistēmu, kas ļauj piedāvāt pakalpojumus par draudzīgām cenām dažādiem, arī nelieliem uzņēmumiem. Ņemot vērā mūsu pieredzi, apkalpojam arī lielākus uzņēmumus, kas darbojas arī starptautiskā mērogā.

Viens no mūsu pamatpakalpojumiem, rekomendējam ar to sākt – Google reklāmas. Piedāvājam pamatlīmeņa kampaņas mazākiem uzņēmumiem un sarežģītākus risinājumus lielākām un starptautiskā tirgū strādājošām kompānijām. Vecākais reklāmas speciālists Mārtiņš Grūbe ir vadījis Google Ads reklāmas kontus ar vairāku miljonu kopējo reklāmas budžetu. Tāpat esam palīdzējuši izaugt lokāliem biznesiem.

Vairāk par Google Ads reklāmām

Aigars Armanovs sāka vadīt uzņēmumu SEO pakalpojuma projektus vēl tad, kad daudzi uz SEO skatījās kā uz šarlatānismu. Praksē daudziem uzņēmumiem palīdzēts iegūt lielas apmeklētāju plūsmas un nopelnīt papildus no Google dabiskā apmeklētāja – e-komercijas milži, B2B sektors, finanšu uzņēmumi, starptautiski biznesi, lieli un mazi lokāli projekti.

Vairāk par Google optimizāciju [SEO]

Sadarbojamies ar starptautiskā tirgū pieredzējušiem izstrādātājiem, kas pamatā veido WordPress mājaslapas. Piedāvājam gan informatīvas vietnes, gan e-komercijas (WooCommerce u.c.), apmācību (LearnDash, LearnPress u.c.) lapas. Visas lapas ir Google draudzīgas, piedāvajam uzreiz integrēt arī Google Analytics.

Video, attēlu reklāmas, e-komercijas kolekcijas, karuseļa tipa reklāmas, pieteikumu veicināšanas reklāmas Facebook ziņu joslā, Stāstos, Marketplace, meklēšanas rezultātos, tīkla mājaslapās.

Izlaižamās un neizlaižamās (skippable and non-skippable) reklāmas video klipos, meklēšanas rezultātu, saistītā satura reklāmas (Discovery), Bumper, Outstream reklāmas. Iespējams rezervēt arī Masthead reklāmas.

Maziem uzņēmumiem varam piedāvāt pilna spektra pakalpojuma paku – mājaslapas un tās satura izveide, foto pakalpojumi, datu analītikas integrācija, reklāmas un citu pakalpojumu realizācija.

Google Analytics konta izveide, mērķu sistēmas izveide, Google Analytics Standard E-commerce un Enhanced E-commerce uzstādīšana. Lieliem uzņēmumiem varam koordinēt arī Google Analytics 360 premium klases datu analītikas risinājumu. Tāpat nodrošinam arī citu datu rīku integrācijas mājaslapā.

Reklāma Instagram stāstos, ziņu lentē, meklēšanas rezultātos. Attēlu un video, karuseļa tipa reklāmas, produktu kolekcijas e-komercijas uzņēmumiem.

Digitālā mārketinga konsultācijas – sākot no palīdzības stratēģijas plānošanā līdz pat konkrētu kanālu detalizētiem ieteikumiem. Bez maksas konsultējam mūsu klientus, par atsevišķu samaksu iespējamas konsultācijas citiem uzņēmumiem.

Mums ir liela pieredze apmācību vadīšanā. Varam piedāvāt gan privātas apmācības 1 speciālistam, gan mācību grupām līdz 20 cilvēkiem. Tāpat esam droši uzstāties lielas auditorijas priekšā.

Uzrunāja Kāds no Mūsu Digitālā Mārketinga Piedāvājumiem?

Izstāsti Mums Savu Mērķi, Palīdzēsim!

Esam Jau Palīdzējuši

Digitālais mārketings MMN izpratnē ir, pirmkārt, palīdzība, iesaiste digitālās infrastruktūras izveidē. Varam palīdzēt ar mājaslapas, dažādu profilu, arī sociālo tīklu profilu izveidi, pielāgošanu. Varam veidot un apkalpot Google MyBusiness kontu.

Sekojoši palīdzam ar digitālā mārketinga pakalpojumu stratēģisku plānošanu, izvirzam hipotēzes, balstoties uz līdzšinējo pieredzi un datiem – iesakam konkrētus soļus, ņemot vērā arī pieejamos resursus un budžetu.

Ar kādiem digitālā mārketinga kanāliem sākt, ko ieviest vēlāk, kam pievērst lielāku fokusu, kā savstarpēji integrēt kanālus vienotā digitālā mārketinga pakalpojumu mikslī.

Realizācijas posmā esam gatavi palīdzēt ar augstāk minētiem mārketinga rīkiem un taktikām un sasniegt uzņēmuma uzstādītos mērķus. Mērķi var būt gan potenciālās mērķauditorijas informēšana, iepazīstināšana ar produktu, ziņu, interesentu piesaiste un arī pārdošanu veicināšana.

Digitālais mārketings ar MMN – tas nozīmē vienmēr uz rezultātu balstīta sadarbība!

Scroll to Top
Scroll to Top