SEO optimizācijas pakalpojuma sastāvdaļas

Google Business Profile (GBP) pakalpojumi

Google Business Profile (GBP) jeb agrāk Google My Business (GMB) ir mūsu aģentūras SEO pakalpojuma sastāvdaļa klientiem, kam tas ir aktuāli.

Kas ir Google Business Profile (GBP)?

Google Business Profile (GBP) ir Google bezmaksas rīks, ar kura palīdzību var izveidot sava uzņēmuma profilu un eksponēt to Google meklētājā uz sava uzņēmuma zīmola un citiem atslēgvārdiem. Google meklētājā uzņēmuma profils parādīsies rezultātu galvgalī un tā ir lieliska iespēja mijiedarboties ar esošiem un potenciāliem klientiem, veicinot sava uzņēmuma uzticamību, informējot klientus par uzņēmumu un tā sniegtajiem pakalpojumiem. Sevišķi aktuāls kā digitālā mārketinga kanāls tas ir pakalpojumu sniedzējiem. Google Business Profile (GBP) optimizācija ir MMN aģentūras ikmēneša SEO pakalpojuma sastāvdaļa.

GBP profila izveide

Varam izveidot Google Business Profile jebkuram uzņēmumam, arī ja ir vairāku kontu (filiāļu) stratēģija.

GBP struktūra

Sakārtosim GBP konta pamatus - pamatinformācijas ievadīšana, konta verifikācija, apraksti un pakalpojumi.

Pamatatslēgvārdi

Panāksim, ka Jūsu uzņēmuma GBP profils parādīsies ne tikai uz uzņēmuma zīmola atslēgvārdiem, bet arī uz citiem nozīmīgiem.

Satura atjaunošana

No Google skatupunkta būtiski ir atjaunot saturu GBP kontā - akciju piedāvājumi, jaunumi, saites uz mājaslapu, attēli.

Atsauksmes

Klientu atsauksmes ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas palīdz GBP profilam pacelties augstāk Google meklētājā.

Ārējās saites

Tāpat kā mājaslapām, arī GBP viens no svarīgākajiem faktoriem - jo vairāk kvalitatīvu saišu uz profilu, jo vērtīgāks tas kļūs.

Google SEO Optimizācijas Komandas Vadītājs
Aigars Armanovs

Aigars Armanovs

Aigars Armanovs pats ar Google SEO Optimizāciju sācis nodarboties tālajā 2008.gadā, kad sācis veidot dažādus privātus interneta projektus. 

Vēlāk pievienojies jaunizveidotai digitālā mārketinga aģentūrai Infinitum 8, kas laika gaitā kļuva par vadošo SEO pakalpojumu aģentūru Latvijā.

Aigars Armanovs bija viens no pirmajiem speciālistiem Latvijā, kas realizēja SEO Google pakalpojumu arī lieliem Latvijas uzņēmumiem, kā TET (tobrīd Lattelecom), dažādi finanšu uzņēmumi, tais skaitā bankas, e-komercijas milzis, 220.lv un citi. 

Tas bija laikā, kad daudzi uzņēmumi SEO optimizācijas spēkam neticēja. Šodien tikai retais nesaprot Google optimizācijas iespējas. 

Jebkurš Google optimizācijas klients ir stingrā Aigara virsuzraudzībā, ar lielu daļu no klientiem Aigars komunicē personīgi, vadot projektus.

Google Business Profile izveide

Lielākā daļa uzņēmumu paši izveido GBP kontu, tomēr lielākā daļa to paveic nepareizi. Konta izveidē būtiski ir ievērot vairākus faktorus – pamata un sekundāro pakalpojumu izvēle, darbības reģiona norādīšana, atslēgvārdu iekļaušana profilā, visu iespēju izmantošana. Mēs kā SEO aģentūra pārzinam GBP konta izveide nianses un palīdzēsim izveidot optimālu GBP kontu, kas pildīs uzņēmuma mārketinga mērķus.

Saites uz/no GBP profilu

No GBP optimizācijas viedokļa svarīgi, ka GBP ir savienots ar galveno biznesa mājaslapu un otrādi, tādējādi tiek spēcināti abi kanāli. Veidojam saišu stratēģijas un realizējam tās. Saites uz biznesa profilu no dažādiem lokāliem resursiem ar reklāmrakstiem, nepieciešamības gadījumā arī saites globālos resursos.

GBP atsauksmes

Viens no svarīgākajiem GBP konta optimizācijas faktoriem ir atsauksmes. Jo vairāk un labākas klientu atsauksmes, jo labāka redzamība Google meklētājā būs biznesa profilam. Sevišķi svarīgi tas ir, ja uzņēmums vēlas optimizēt profilu uz dažādiem vērtīgiem industrijas atslēgvārdiem. Zinam visu arī par viltus atsauksmēm, konkurentu negatīvajām atsauksmēm.

GBP saturs

Satura regulāra papildināšana ir faktors, kas palīdz ne tikai uzlabot GBP konta vispārējo veselīgumu, bet arī ir rīks, ar kura palīdzību iespējams uzrunāt auditoriju. Īpašie piedāvājumi, akcijas, uzņēmuma jaunumi, jauni produkti, sociālo tīklu saturs, saites uz mājaslapas sadaļām un cita veida informācija.

SEO Pakalpojumi Jau Ir Sniegti:

Google Optimizācija [SEO Pakalpojumi] Cenas

350 EUR/mēn.

 • neliels un/vai jauns bizness
 • līdz 25 atslēgvārdi
 • pilnvērtīgs SEO pakalpojums ar detalizētām ikmēneša atskaitēm

500 EUR/mēn.

 • lokāls bizness ar ambīcijām uz TOP rezultātiem
 • nelielas vai jaunas e-komercijas lapas
 • līdz 50 atslēgvārdi

1000 EUR/mēn.

 • liels lokāls vai starptautisks bizness
 • e-komercijas lapas
 • līdz 100 atslēgvārdi

Vienojamies

 • komplicēti risinājumi
 • vairākas mājaslapas
 • vairākas valodas/valstis
 • PBN tīkli
Scroll to Top
Scroll to Top