Google Ads Ievieš 3 Brīdinājumu Sistēmu

Google atjauninājusi savu pārkāpumu politiku Google Ads reklāmu kontiem. 2022.gada jūnijā spēkā stāsies jauna, trīs brīdinājumu sistēma.

Visi Google Ads speciālisti, visticamāk, vismaz vienreiz ir saņēmuši ziņu no Google par noraidītu reklāmu.

Tagad reklāmu noraidīšanas process kļūst arvien automatizētāks un grūtāk pārsūdzams bez Google pārstāvju atbalsta. Google paziņoja par atjauninājumiem attiecībā uz noraidīto reklāmu kārtību. Atjauninājumi stāsies spēkā 2022. gada jūnijā.

Kas mainās

Ja Google Ads speciālists atkārtoti pārkāps konkrētas Google reklāmu politikas, Google īstenos konkrētas soda darbības attiecībā uz reklāmas kontu.

Jāprecizē, ka brīdinājumi netiks sniegti par jebkuru pārkāpumu. Google Ads reklāmu pārkāpumi, par kuriem būs spēkā brīdinājumu sistēma, būs sekojoši:

 • Seksuāla rakstura reklāmas
 • Pasta sūtījumu kampaņas
 • Klikšķu piesaites kampaņas
 • Maldinošs reklāmas noformējums, dizains
 • Drošības pakalpojumi
 • Zvanu centru, pāradresāciju pakalpojumi
 • Kredīta atjaunošanas pakalpojumi
 • Binārās opcijas
 • Personiskie aizdevumi

Google reklāmu kontam varēs būt ne vairāk kā trīs brīdinājumi. Google informē, ka, piemērojot katru nākamo brīdinājumu, sods pakāpeniski palielināsies.

Kā Brīdinājumi darbosies

Pirmā un otrā brīdinājumā gadījumā Google Ads konts tiks uz laiku apturēts:

 • Pirmais brīdinājums: konta pagaidu apturēšana uz 3 dienām
 • Otrais brīdinājums: konta pagaidu apturēšana uz 7 dienām

Trešā brīdinājuma gadījumā Google Ads konta darbība tiks apturēta. Brīdinājumi tiks piemēroti individuāla konta līmenī, nevis aģentūras konta līmenī (MCC).

Kā tiks komunicēti brīdinājumi

Ja ir iestatīta e-pasta paziņojumu saņemšana no Google Ads, uz e-pastu tiks nosūtīts paziņojums par brīdinājumu un/vai konta apturēšanu. Brīdinājums parādīsies arī Google Ads konta paziņojumu sadaļā.

Saņemto paziņojumu piemēri:

Kā rīkoties, ja saņemts brīdinājums vai apturēts konts

Ja Google Ads konta darbība ir īslaicīgi apturēta, ir jānovērš pārkāpumi. Papildus būs jāiesniedz apliecinājuma veidlapa.

Iesniedzot apstiprinājuma veidlapu Google, jūs piekrītat tālāk minētajam (saskaņā ar Google atbalsta politiku).

 • Jūs zināt konkrētu iemeslu vai noteikumu, kura rezultātā tika izveidots brīdinājums Google Ads kontam. Apliecinat, ka esat pārskatījis attiecīgos noteikumus un jūs saprotat, ka šo noteikumu papildu pārkāpumi var novest pie smagākas atbildības līdz pat konta darbības pilnīgai apturēšanai.
 • Esat novērsis līdzekļus un reklāmas, kas pārkāpj attiecīgos noteikumus, un nodrošināsit, ka turpmākie aktīvi un reklāmas atbildīs Google noteikumiem.
 • Papildu kontu izveide un/vai mēģinājums apiet Google noteikumus ir stingri aizliegts un var izraisīt konta darbības pilnīgu apturēšanu.

Ja ir pārliecība, ka nav pārkāpts neviens Google noteikums, var iesniegt apelācijas veidlapu, kuru varat atrast šeit. Ja apelācija būs veiksmīga, brīdinājums tiks noņemts no Google Ads konta un konta apturēšana tiks atcelta nekavējoties.

Kopsavilkums

Kontiem, kas neietilpst iepriekš minētajās kategorijās, iespējams, netiks piemēroti konta brīdinājumi. Tomēr ir ieteicams regulāri pārbaudīt konta paziņojumus, novērst problēmas, ja tādas ir radušās. Ja redzami konta pārkāpumi, jābūt proaktīvam. Jāpārskata, jāizlabo vai jāpārsūdz potenciālie pārkāpumi, lai saglabātu Google Ads reklāmas kontu labā stāvoklī.

AvotsGoogle

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Scroll to Top
Scroll to Top