Izmaiņas Google MyBusiness Datos

Google MyBusiness ir fantastiska bezmaksas iespēja parādīt savu biznesu potenciālam klientam. Arī mēs MMN esam ļoti iecienījuši Google MyBusiness (tālāk “GMB”) un praktiski jebkura SEO klienta neatņemama stratēģijas sastāvdaļa ir GMB optimizācija. Ir pat vairāki klienti, kuriem GMB ir pat galvenā SEO pakalpojuma stratēģijas sastāvdaļa. Google meklēšanas rezultātu īpatnības dažādās industrijās.

Lai arī cik foršs nebūtu GMB, tomēr ar to bija viena liela problēma – datu kvalitāte un pārskatāmība ilgākā laika posmā. Diezgan netipiski Google, bet šis analītikas jautājums piekliboja acīmredzami. Tāpēc daudzi gaidīja to, kas noticis gada sākumā – Google sāk kustināt GMB datu jautājumu, pārādījušās pirmās izmaiņas un gaidāmas jaunas arī turpmāk.

Līdz šim mēs varējām redzēt GMB konta datus, tiešos/atslēgvārdu/zīmola meklējumu datus nedēļas, mēneša un ceturkšņa ietvaros. Tieši tāpat arī apmeklētāju iesaistes rādītājus (lokācijas/adreses pieprasījumi, mājaslapas apmeklējumi, zvani, tieši ziņojumi), arī attēlu skatījumus.

Jaunā atskaišu vide piedāvā datus novērtē pēdējo 6 mēnešu griezumā, kas jau ir milzīgs solis uz priekšu. Papildus daudz detalizētāk var novērtēt, ar kādiem atslēgvārdiem Google lietotāji ir atraduši uzņēmuma profilu.

Ja ņem vērā to, ka tas ir tikai pats sākums, jo Google sola pievienot jaunus datus, tad varam secināt, ka lietot GMB uzņēmējiem un to mārketinga cilvēkiem 2021.gadā būs vēl ērtāk. Jaunais GMB datu skats ir pieejams papildus iepriekšējiem datiem, tāpēc nenotiek nekāda pāriešana, jauno un veco statistiku var lietot paralēli.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Scroll to Top
Scroll to Top