Aktualitāte – robotizēts zāles pļāvējs

Pavasaris ir pēdējais laiks, lai apsvērtu dažādas dārza tehnikas iegādi. Veikalā Parki viens no pagājušās sezonas populārākajiem pirkumiem bija Husqvarna robotizētie zāles pļāvēji. Robotizēto zāles pļāvēju iegādāties vēlējās gan plašu, lielu mauriņu īpašnieki, gan tie pircēji, kuriem pagalmā ir nelīdzens reljefs. Robotizētais zāles pļāvējs ir droša un uzticama izvēle jebkurā no šiem gadījumiem.

Vēl dzīvs ir stereotips, ka robotizētais zāles pļāvējs savas funkcijas var pildīt tikai uz gludas un līdzenas virsmas. Robotizētie zāles pļāvēji ir gluži kā visurgājēji, ir vienkārši jāiegādājas savam mauriņam piemērotākais pļāvēja modelis. Parki.lv ir iespēja ne tikai iegādāties preces, bet arī saņemt kvalitatīvu un zinošo speciālistu konsultāciju, kā arī pēcpārdošanas apkalpošanu.

Ja dzīvots mājā jau ilgāku laiku, tad noteikti ir nonākts līdz secinājumam, ka mauriņa kopšana, tā pļaušana aizņem salīdzinoši daudz laika. Vasaras sezonā zāle aug ļoti strauji, līdz ar to pļaušana ir jāveic reizi nedēļā vai, ja ir vēlme turēt perfektu zālāju, pat biežāk. 

Nopērkot robotizēto zāles pļāvēju, ir iespēja ietaupīt laiku, kuru pēc saviem ieskatiem veltīt atpūtai vai citiem dārza darbiem.

Ja ir sarežģīta plānojuma dārzs vai jau minētais nelīdzenais reljefs, arī tad zāles pļaušanu droši var uzticēt robotizētam zāles pļāvējam.

Vēl vairāk – ne tikai var nedomāt par zāles pļaušanas procesa kvalitāti, bet arī par pļāvēja uzlādi, jo brīdī, kad tas būs nepieciešams, robotizētais zāles pļāvējs atgriezīsies uzlādes stacijā, lai pēc brīža ar pilnu jaudu atkal varētu atsākt darbu.

Lai robotizētais pļāvējs darbotos ar maksimālu atdevi, tam ir jābūt ar piemērotu veiktspēju. Par piemērotu pļāvēja modeli var konsultēties ar Parki.lv darbiniekiem, kas palīdzēs atrast un izvēlēties īsto modeli. Ja dārzs ir ar reljefu vai slīpumu, tad pļāvējam būtu jābūt četru riteņu piedziņai, lai tas varētu kvalitatīvi veikt savu darbu.

E-veikals Parki.lv no 2014. gada sniedz iespēju iegādāties kvalitatīvu tehniku un instrumentus: robotizētus zāles pļāvējus, raiderus, traktorus, tehniku nekoptu vietu pļaušanai, motorzāģus, dzīvžogu šķēres.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Scroll to Top
Scroll to Top