Kvalitatīvas un efektīvas mājaslapas izstrāde

Mājaslapas ir būtisks uzņēmuma digitālais īpašums. Lai izstrādātu pēc iespējas veiksmīgāku mājaslapu, jāpievērš uzmanība daudziem svarīgiem elementiem.

Mājaslapas izstrādes cenas un to atšķirības

Mājaslapu izstrādes cenas var ievērojami atšķirties atkarībā no projekta apjoma un sarežģītības pakāpes. Tāpēc, pirms uzsākt mājaslapas izstrādi, ir svarīgi noteikt budžetu un saprast, kādas funkcijas būs nepieciešamas. Lielu projektu gadījumos cena var paaugstināties līdz pat vairākiem desmitiem tūkstošiem eiro, bet vienkāršas mājaslapas izveidošana var maksāt krietni mazāk.

Tomēr jebkuram uzņēmumam ir jāsaprot, ka kvalitatīvi izstrādāta mājaslapa ir ilgtermiņa investīcija. Kvalitatīva mājaslapa var uzlabot uzņēmuma tēlu un palielināt klientu uzticību, kas savukārt veicina biznesa attīstību.

Mājaslapas lietošana dažādās ierīcēs

office, macbook, iphone-1730939.jpg

Dati saka, ka arvien vairāk cilvēku lieto mobilās ierīces datoru vietā, arvien vairāk cilvēku dod priekšroku mazākiem ekrāniem savos mobilos telefonos vai planšetdatoros. Tiek prognozēts, ka līdz 2025. gadam vairāk nekā 70% no interneta lietotājiem lietos internetu ar mobilo ierīci. Tāpēc ir svarīgi to ņemt vērā mājaslapas izstrādes procesā, pielāgojot mājaslapas mobilām ierīcēm.

Mobiliem ekrāniem ir citi izmēri un proporcijas nekā datora ekrāniem. Lai nodrošinātu labu lietotāju pieredzi un saglabātu klientus, jau no paša sākuma ir jāveic lietotāju testi un attiecīgi jāuzlabo funkcionalitāte.

Dizains un funkcionalitāte

Mūsdienīga mājaslapa nav tikai vizuāls elements – tai jābūt gan ar lielisku funkcionalitati, gan viegli uztveramu interfeisu. Mūsdienīgs dizains vien var uzlabot pirkumu apjomu vairākkārtīgi. Turklāt, ja mājaslapa būs grūti saprotama vai dažas tās sadaļas uz mazākām ierīcēm nepieejamas, tas var novest pie zaudējumiem uzņēmuma reputācijai.

Lai nodrošinatu nevainojamu mājaslapas apmeklētāju ceļu līdz pat pirkuma veikšanai, ir jāņem vērā lietotāju pieredze. Mājaslapas dizains un funkcionalitāte ir būtiski faktori, kas ietekmē tās efektivitāti un lietotāju pieredzi. Lai nodrošinātu augstu mājaslapas kvalitāti, ir svarīgi sadarboties ar pieredzējušiem speciālistiem un izmantot modernus tehnoloģiskos risinājumus.

Mazie uzņēmumi var izmantot gatavas platformas, piemēram, WordPress vai Shopify. Tomēr lielākiem uzņēmumiem vai projektiem var būt nepieciešama individuāla pieeja.

WD Market ir web izstrādes aģentūra, kas izstrādā plašas funkcionalitātes e-komercijas risinājumus, dažādas sarežģītības mājaslapas un specializējas augstas sarežģītības web projektu izstrādē.

Aģentūra nodrošina pilna cikla projekta izstrādi, sākot ar projekta plānošanu, intuitīvas lietotāja pieredzes radīšanu un mūsdienu dizaina tendenču izmantošanu, kā arī nodrošina ilgtermiņa tehnisko atbalstu pēc projekta izstrādes.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Scroll to Top
Scroll to Top