Visiem tik nepieciešamais D vitamīns

Laba pašsajūta ir kvalitatīvas dzīves pamats. Ne vienmēr visas organismam nepieciešamās vielas un vitamīnus ir iespējams uzņemt ar pārtiku, lai gan skaidri var apgalvot, ka pārtikai un tās kvalitātei ir liela nozīme.

Viens no vitamīniem, bez kura mūsu organisms nevarētu pilnvērtīgi funkcionēt ir D vitamīns, kas ir nepieciešams pilnvērtīgai imunisistēmas darbībai. Kā arī tas palīdz uzturēt normālu kaulu un zobu stāvokli. D vitamīns ir neaizstājams. Ja organismā D vitamīns ir pietiekamā līmenī, tad saslimšanasa risks ar dažādām slimībām samazinās līdz pat 50%.

D vitamīnu ir iespējams uzņemt ar pārtiku vai atrodoties saulē, jo tad organismā sintezējas D vitamīns. Kā jau minēts, pārtika ir svarīga, bet ar pārtiku vien nav iespējams noturēt optimālu D vitamīna līmeni. Dzīvojot Latvijā, kur saulaino dienu ir salīdzinoši maz, nevajadzētu paļauties uz to, ka pietiekamu D vitamīna līmeni ir iespējams iegūt, vienkārši atrodoties vairāk saulē. Atrodoties saulē, cilvēki visbiežāk lieto saules aizsargkrēmus, kas, protams, ir nepieciešams, bet šie krēmi bloķē D vitamīna sintēzi.

Mūsu klienta interneta veikalā kolagens.lv var nopirkt augstvērtīgu un kvalitatīvu D vitamīnu, lai Jūs varētu parūpēties par savu veselību. Kolagens.lv ir e-veikals, kas piedāvā vienas no izdevīgākajām D vitamīna iegādes cenām. Piemēram, pērkot iepakojumu, kurā ir 120 D vitamīna kapsulas, kuras varēsiet lietot četrus mēnešus, Jums būs jāmaksā tikai  9.99 eiro. Ja vienā reizē iegādāsieties vismaz divus iepakojumus, tad būs vēl izdevīgāk, jo šāda pirkuma summa būs 17.99 eiro.

Sekojiet līdzi D vitamīna līmenim, lai saprastu, vai šajā dzīves periodā to ir nepieciešams uzņemt papildus. Piedomājiet pie uztura un dzīvesveida, kas ir ne mazāk svarīgi komponenti, lai Jūs savā ikdienā būtu enerģijas pilni un spētu pilnvērtīgi dzīvot.

E-veikalā kolagens.lv atradīsiet arī dažādas citas preces, piemēram, kolagēna pulveri, zivju eļļu vai dažādus ķermeņa kopšanas līdzekļus.

Izvēlieties iepirkties e-veikalā kolagens.lv vai klātienes veikalā Rīgā, Stabu ielā 17.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Scroll to Top
Scroll to Top