Viss gan darbam birojā, gan darbam no mājām

Lielāko daļu no savas ikdienas pvadam darba gaitās, neatkarīgi no tā, vai strādājam biroja, ārpus tā vai darbs ir no mājām. Statistika rāda, ka cilvēki bieži vien darbu turpina arī pēc darba laika un  līdz ar to darbā var tikt pavadītas pat 10 – 12 stundas.

Tieši tāpēc videi, kurā aizrit dzīves liela daļa, ir jābūt ne tikai estētiskai, bet arī ērtai un ergonomiskai, lai garās darba stundas neatstātu ietekmi uz veselību.

Interneta veikals Officeday ir viens no vadošajiem e-veikaliem, kas piedāva plašāko biroja un skolas preču sortimenta klāstu Baltijā un darbojas vairāk nekā 20 gadus.

Darba vietai jeb darba stūrītim ir jābūt aprīkotam ar maksimāli ergonomiskām mēbelēm, lai vairākas stundas no vietas atrdodoties pie galda Jūs justos ērti un komfortabli. Tieši tādēļ iesakām aplūkot dažādus ergonomiskus risinājumus, piemēram, kāju paliktņus, muguras balstus, kas ir pieejami Officeday e- veikala sadaļā “Mēbeles, biroja un konferenču iekārtas”.

Darbs ir svarīgs, bet katrā dienā ir jāatrod arī brīdis atelpai un atpūtai. Kafijas cienītājiem noteikti pusdienu pauze nav iedomājama bez gardas kafijas tases. Interneta veikalā Officeday varat iegādāties gan gardu kafiju, kā arī UHT pienu, kas savas svaigās īpašības var saglabāt salīdzinoši ilgāku laiku, nekā pasterizēts piens.

Interneta veikals Officeday var nodrošināt Jūsu darba gaitas ar visu nepieciešamo, kā arī piedāvā gan ērtu iegādi mūsu e-veikalā, gan Jūsu izraudzīto piegādes veidu, lai pēc iespējas ātrāk Jūs varētu saņemt iegādātās preces.

Netērējiet laiku meklējot nepieciešamās preces birojam vai darbam no mājām dažādos veikalos. Ienāciet Officeday, iegādājieties visu vienuviet un izvēlieties sev ērtāko preču saņemšanas vai piegādes viedu, lai Jūsu ikdiena būtu pēc iespējas produktīvāka.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Scroll to Top
Scroll to Top